آگهي دعوت به مجمع عمومي عادی بطور فوق العاده صاحبان سهام

آگهي دعوت به مجمع عمومي عادی بطور فوق العاده صاحبان سهام

شركت سيمان لار  سبزوار ( سهامي عام )  به شماره ثبت 1353 و شناسه ملي 10380131896

 بدینوسیله از کلیه صاحبان محترم سهام شرکت سیمان لار سبزوار ( سهامی عام ) و یا وکلا و یا نمایندگان قانونی ایشان دعوت بعمل می آید تا در جلسه مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده صاحبان سهام این شرکت که ساعت 11 روز پنجشنبه مورخ 29/10/1401 در محل تالار کاشفی ، مجتمع فرهنگی هنری اسرار واقع در  سبزوار – میدان لاله تشكيل می گردد حضور بهم رسانند .

با عنایت به مصوبات ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا و ابلاغیه شماره 166547/121 مورخ 04/10/1400 سازمان بورس اوراق بهادار به منظور مشارکت حداکثری سهامداران محترم در مجامع عمومی شرکتها ، حضور کلیه سهامداران به شرط رعایت شیوه نامه های بهداشتی جدید و ارائه کارت واکسن بلامانع می باشد .

 امکان مشاهده مستقیم جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه بصورت زنده ازطریق پیوند زیر قابل دسترس می باشد .

http://www.sabzevarcement.com

دستور جلسه :

  1. انتخاب اعضای اصلی و علی البدل هیأت مدیره .

 خواهشمند است سهامداران محترم یا نمایندگان قانونی آنها جهت دریافت برگ حضور در جلسه درتاریخ 28/10/1401  از ساعت 8 لغایت 17 با در دست داشتن کارت شناسایی و یا اصل وکالت نامه رسمی و گواهی نامه سهام به امور سهام شرکت، واقع در سبزوار ، خیابان مطهری ، نبش مطهری 10 ، شرکت سیمان لار سبزوار مراجعه نمایند .

ضمناً رعایت پروتکل های بهداشتی و همراه داشتن ماسک و دستکش جهت حضور در محل شرکت و مجمع توصیه می گردد . همچنین حضور در مجمع یک ساعت قبل از شروع آن با در دست داشتن اصل مدرک شناسایی و برگ حضور در جلسه الزامی است .

 سهامداران محترم جهت اطلاع بیشتر می توانند با شماره تلفن 44022 ( 051) تماس حاصل نمایند .

 هيات مديره شركت سيمان لار سبزوار ( سهامی عام )